Zaznacz stronę

W JAKI SPOSÓB MOGĘ WESPRZEĆ TWOJE DZIAŁANIA?

OD POMYSŁU DO PROJEKTU.
Masz pomysł na projekt (to może być wystawa, koncert, szkolenie, spotkanie, projekt edukacyjny... cokolwiek). Leży długo w szufladzie i przypomina o sobie co jakiś czas. Marzysz o jego zrelizowaniu i tak mijają Ci lata na... rozmyślaniu. Pomogę Ci ruszyć z miejsca. Pozbieram wszystkie części i rozrysuję kolejne kroki. ZACZNIESZ DZIAŁAĆ. Nie ma lepszego momentu niż teraz.  

POMYSŁ NA BIZNES. BUDOWA BIZNESU. 
Masz pomysł na biznes.
Układasz wszystko długo w głowie. Nawet przyjmuje to już konkretny kształt i kolor. Rozrysowujesz, planujesz..., ale dalej nie wiesz jak to ugryźć i od czego zacząć. Nie musisz od razu zakłądać działalności - Na czym się skupić i jak testować swój pomysł, aby się przekonać, że ma on sens?
A może masz już działalność, ale pogrążasz się w chaosie działań i nic nie idzie do przodu...? Sprawdź poniżej co możemy zrobić:

 

JAK // MODEL BIZNESOWY

Zweryfikujemy najważniejsze założenia Twojego modelu biznesowego. Sprawdzimy na czym się opiera, gdzie są jego mocne i słabe punkty.  To takie spojrzenie z lotu ptaka na całość – a poszczególne elementy dotyczące ODBIORCÓW, OFERTY i KOTRAHENTÓW  rozbijemy na drobne atomy.

CO? // OFERTA, KTÓREJ NIE MOŻNA SIĘ OPRZEĆ

Zbadamy co oferujesz i jak to się odnosi do potrzeb klienta. Opracujemy najważniejsze aspekty Twojej oferty. Zastanowimy się nad tym w jaki sposób konstruować propozycję wartości dla naszych klientów. Co zrobić, aby nasza oferta była wyjątkowa i jak wyróżnić się na rynku.

CO JESZCZE?
Szukam innowacji, nowych dróg, łączenia nieoczywistych połączeń. Łamię schematy. Sięgam po techniki kreatywnego myślenia. I uczę też innych jak projektować innowacyjne rozwiązania.

POKIERUJĘ CIĘ W DOBRĄ STRONĘ.

A MOŻE MASZ OCHOTĘ NA WCZASY PRACOWNICZE?

WCZASY PRACOWNICZE
BIZNES & RELAKS

Z połączenia mojego zamiłowania do strategii oraz i szeroko rozumianego wellness wyrósł projekt WCZASY PRACOWNICZE: Biznes & Relaks. Jest to wyjazd relaksacyjny połączony z warsztatem biznesowym.
To najlepszy i najbardziej skuteczny ze znanych mi sposobów wskakiwania na wyższy poziom i otrzymywania kosmicznego kopa do działania: oderwać grupę ludzi od ich codziennej bieganiny, umieścić na tydzień pod lasem, dać się zrelaksować, dobrze zjeść i zorganizować kreatywny trening biznesowy. Efekt gwarantowany.

W 2O2O WCZASY ODWOŁANE

W LATACH 2017 – 2018 PROWADZIŁAM INKUBATOR BIZNESOWY DLA KOBIET

STREFA BABIA GÓRA.