Zaznacz stronę

ZNAJDŹ NATURALNĄ DROGĘ DO SWOJEGO DOBROSTANU

WITAJ,

 

Moją misją jest wspieranie kobiet w dbaniu o swój dobrostan i życiu bliżej natury. Doradzam i pomagam w używaniu i stosowaniu olejków eterycznych, dla tych, którzy chcą wprowadzić naturalne i holistyczne rozwiązania do swojej codzienności.

OLEJKI ETERYCZNE

Moc i siła zamknięta w kroplach olejków eterycznych. Uzdrawia ciało i emocje. Sięgnij po tą naturalną domową apteczkę.

Mogę Ci w tym pomóc. Jeśli chcesz mieć moje wsparcie i opiekę na każdym etapie ich używania – napisz do mnie. Z radością będę Ci towarzyszyć w tej podróży.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o olejkach eterycznych i mieć moje wsparcie na każdym etapie ich użytkowania –  umów się na darmową konsultację.

ZNAJDŹ  NATURALNĄ DROGĘ DO SWOJEGO DOBROSTANU.

POZNAJ PUBLIKACJE

KALENDARZ W RYTMIE NATURY

Kalendarz opracowany po to, aby przybliżyć Cię do rytmu natury i rytmu własnego ciała. Bądź bliżej rytmu dobowego, rytmu pór roku, faz księżyca, rytmu faz cyklu miesiączkowego.

DZIENNIK WELLNESS 
PLAN NA DOBROSTAN 

Opracowałam dziennik wellness PLAN NA DOBROSTAN, Znajdziesz tutaj obszary wzmacniające Twoje zdrowie i urodę. Zrób w swojej zabieganej codzienności miejsce na dobrostan. Czuj się dobrze, wyglądaj dobrze, dbaj o siebie. I bądź bliżej. Siebie
i natury.

ZAPRASZAM CIĘ NA INSTAGRAM

To tam mnie znajdziesz najczęściej – na koncie @plan_na_dobrostan dzielę się moimi sposobami na dobrostan, dbanie o siebie, życie zgodnie z porami roku i pokazuję jak korzystam z olejków eterycznych. Dozobaczenia w sieci. ♥